İSG Levhası

Sağlık ve Güvenlik İşaretleri Yönetmeliğine uygun standartlarda levhalar imal ediyoruz.

Alanında uzman ekip!

İş Güveliği Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Baskı Teknolojileri Uzmanı, Grafiker, Elektrik Mühendisi, ve Elektrik Öğretmeni kadromuz ile yüksek standartlarda levha imalatı yapmaktayız.

Çeşitli Malzeme ve Türlerde Levha ve Etiketler..

Hedef kitlenize ve kullanım yerinize göre, aynı levhanın, farklı ebat ve malzemelerden imal edilmesini sağlıyoruz.
Ayrıca çok yakında tamamen talebinize göre özelleştirebileceğiniz levha / sticker tasarım ve basım hizmetimizde olacaktır.

KALİTELİ SAĞLIK ve GÜVENLİK LEVHALARI / STICKERLARI

Ürün seçim desteği ile yanınızdayız

İşletmeniz, atölyeniz, fabrikanız, ofisiniz için sağlık ve güvenlik levhası seçiminizde bünyemizde bulunan İş Güvenliği Uzmanlarından destek alabilirsiniz ve yönetmeliklere uygun olacak şekilde levha / sticker seçimi yapabilirsiniz.

sağlık ve güvenlik işaretleri

Ürün Yelpazemiz:

Dekota (Forex) Sağlık ve Güvenlik Levhaları

Diğer levha malzeme çeşitlerine göre daha kalın (3mm) bir yapıya sahiptir. Çok hafif oluşumontaj kolaylığı sağlar. Kaliteli çift taraflı bant ile de montaj uygulaması yapılabilir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir oluşu, paslanmayan yapısı, güneş ve yağmurda etkilenmeyen malzeme özelliği tercih sebeplerindendir.

Galvaniz Sac Sağlık ve Güvenlik Levhaları

Paslanmalara karşı oldukça dayanıklı ve sağlam olan galvaniz sac levhamız 8 yıl paslanmaya karşı garantimiz altındadır. Çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

Sticker (Etiket) Sağlık ve Güvenlik Levhaları

Sticker etiket levhalar genellikle düz zemin ve cam gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanma uygun bir malzemedir. Yapıştırma mukavemeti yüksek olan folyo üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak imal edilmiştir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde extra bir yapıştırıcı malzeme kullanmadan uygulanabilir.

Çalışma Takımımızla Tanışın

Ekibimiz

Kaliteli Sağlık ve Güvenlik İşaret Levhalarını imal etmek ve kullanımınıza sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Eren Parladı

ELEKTRİK MÜHENDİSİ / YAZILIMCI

Halil İbrahim Özşen

İG UZMANI / GRAFİKER

Hazal Eroğlu

GRAFİKER / SOSYAL MEDYA UZMANI